Publikováno: 01.03.2016 08:18
(14 hlasů, průměr: 3.4 z 5)

Exekuce podle jména? Návod, jak zjistit, jaké exekuce vlastně máte!

Pokud u vás nečekaně zazvonil exekutor a vy jste doposud o exekuci neměli ani páru, je dost možné, že se časem objeví další. V tomto článku však nebudeme řešit, proč o svých dluzích nevíte, zaměříme se na to, jak již všechny vypsané exekuce dohledat.
Na internetu se nabízí spoustu možností, jak zjistit konkrétní exekuce podle jména. Spoustu těchto možností je však také vysoce nedůvěryhodných a snaží se z vás a z vaší zvědavosti vytáhnout další peníze. Proto je takový výpis exekuce podle jména dost často zpoplatněn, a to nemalou částkou. Dejte si tedy pozor, kde o informace žádáte.


Centrální evidence exekucí – hledejte exekuce podle jména!

Exekutorská komora České republiky spravuje online Centrální evidenci exekucí, což je veřejný (ale zpoplatněný) rejstřík konkrétních exekucí. Abyste v tomto rejstříku mohli cokoliv vyhledávat, je nutné nejdříve provést registraci a dobít kredit, ze kterého budete posléze čerpat.


Jak jsme již zmiňovali, služba je zpoplatněná a například zadání jednoho vyhledávacího dotazu stojí 60 Kč. V praxi to znamená, že pokud zadáte např. své jméno a i přesto, že žádnou exekuci nemáte, zaplatíte 60 Kč. Další detailnější informace jsou také zpoplatněny viz následující ceník Centrální evidence exekucí.


Díky tomuto registru však můžete dohledat, v jakých exekucích se právě nacházíte a začít tak okamžitě jednat a řešit. Nejspíš jste si vědomi, že v takovémto případě vás banka nejspíše odmítne, proto je vhodné řešení v podobě nebankovní půjčky. Například společnost NOVA leasing patří mezi experty na řešení exekucí, pokud se na ni tedy obrátíte, je schopna vaši firmu společnost prověřit, zjistit tak všechny běžící exekuce a následně vaší společnosti pomoci.


    Doufáme, že vám NOVA leasing tímto článkem pomohl a rozšířil obzory.
    Pro další zajímavé informace sledujte pravidelně náš blog nebo se podívejte přímo na naše stránky, kde najdete kompletní nabídku služeb pro získání nebankovní půjčky!

Líbil se vám náš článek? Podělte se o něj s ostatními