Publikováno: 09.05.2016 12:30
(10 hlasů, průměr: 5.0 z 5)

NOVA leasing fórum - zodpovíme vám nejčastější dotazy ohledně finančního řešení NOVA leasing

Chceme, aby naši klienti i všichni ostatní podnikatelé řešící určité problémy co nejvíce informací. Ostatně proto pro vás píšeme tento blog, kde zveřejňujeme různé články z oblasti podnikání. Ale to není všechno.
Zajímavé informace vám přinášíme také na webu financovanifirem.cz, kde najdete informace z konkrétních oborů podnikání. Na webu se tedy můžete dočíst například o tom, kdy je třeba podat žádost o zemědělskou dotaci, napsali jsme i o tom, jak se dostalo stavebnictví z dlouholeté krize a spoustu dalších zajímavých článků.


NOVA leasing blog vám přináší každý týden zajímavé informace

Na našem hlavním blogu, který najdete na adrese blog.novaleasing.cz, se věnujeme podnikání z širšího hlediska. Napsali jsme o tom, co je to ARES a jak se dají využít informace z tohoto online systému, jak najít exekuce podle jména, co znamená pro podnikatele schválení EET, změny pro daň z nemovitosti atd. Jednoduše vám každý týden přinášíme zajímavé informace, aktuality, rady a tipy ze světa podnikání.Nově pro vás chystáme NOVA leasing forum

A aby toho nebylo málo, chystáme pro vás nový web. Něco jako NOVA leasing forum, kde vám zodpovíme nejčastěji kladené dotazy, na které se nás dost často ptáte, ať už na osobní schůzce, přes telefon nebo na naší e-mailové adrese.

Až bude vše připraveno, dáme vám vědět jako první! Stačí když budete pravidelně sledovat náš blog!Líbil se vám náš článek? Podělte se o něj s ostatními