Publikováno: 22.04.2016 14:00
(0 hlasů, průměr: 0.0 z 5)

NOVA leasing zkušenosti od skutečných klientů

NOVA leasing zkušenosti svých klientů netají. A proto se svolením našich klientů zveřejníme jejich příběhy, abyste viděli, že každý problém se dá vyřešit.
Krize v podnikání? Věřte, že se to může stát každému. Ať už je to hrozící exekuce, chybějící finance na celkový provoz firmy, dluhy, nezaplacené pohledávky… důvodů finanční krize je opravdu spoustu. Naše NOVA leasing zkušenosti nás však naučili jedno, vždy je důležité řešit problémy včas. Nebojte se tedy svěřit se svým problémem odborníkům, uvidíte, že se vám i vašemu podnikání uleví… stejně tak, jako všem našim klientům.


NOVA leasing zkušenosti - Horská chata spol. s.r.o.

Jedním z nich je i pan Jiří Povolný se svou firmou, která se zabývá ekologickým zemědělstvím. Pan Povolný poskytl v dobré víře půjčku blízké osobě, použil peníze z provozních zdrojů a jak už tomu občas bývá, o své peníze přišel. Najednou však čelil krizi, kdy neměl dostatek financí na provoz své firmy, která díky specifickému oboru musí plnit mnoho parametrů. Z jednoho problému se tedy postupně rodily další a další.


Své potíže se však rozhodl řešit a proto ve chvíli, když na internetu objevil NOVA leasing, rozhodl se, že nám zavolá. Domluvili jsme si s ním osobní schůzku a během dvou dnů bylo vše vyřízeno. Do teď si naši vzájemnou chválí a sám nám prozradil, že už na prvním setkání měl pocit, jako bychom se znali a byli partnery už léta.

Z NOVA leasing zkušenosti pana Povolného tedy můžete poznat, že důvěra a partnerství je pro nás opravdu důležité. My své klienty za jejich problémy nesoudíme, právě naopak, snažíme se jim nabídnout vhodné finanční řešení, které však doprovází odborné poradenství, kdy se klientům snažíme pomoci i z jiné než finanční stránky.


    Doufáme, že vám NOVA leasing tímto článkem pomohl a rozšířil obzory.
    Pro další zajímavé informace sledujte pravidelně náš blog nebo se podívejte přímo na naše stránky, kde najdete kompletní nabídku služeb pro získání nebankovní půjčky!

Líbil se vám náš článek? Podělte se o něj s ostatními