Publikováno: 14.07.2016 15:00
(10 hlasů, průměr: 5.0 z 5)

NOVA leasing zkušenosti – co říkají naši klienti?

Každého podnikatele jednou může potkat situace, která se jeví jako neřešitelná. V takovém případě je dobré mít otevřenou hlavu a nechat si poradit.
Ačkoliv se jedná o podnikatelsky důvěrnou informaci, řada našich klientů byla se spoluprací natolik spokojena, že nám dala svolení k uveřejnění jejich reálných příběhů. A jelikož jsme rádi, že naše finanční řešení klientům opravdu pomohlo, podělíme se o jejich zkušenosti i s vámi.

NOVA leasing zkušenosti - ORTO Shoes s.r.o.

ORTO Shoes je firma, která se zabývá výrobou bezpečnostní a pracovní obuvi. Požadavky na kvalitu a funkčnost jsou tedy opravdu vysoké, není se tedy čemu divit, když se firma dostala skrze konkurenci do propasti, kdy bylo víc než nutné zavést inovace ve výrobě. Jenže každá taková inovace něco stojí. Jak tuto situaci vyřešili? Obrátili se právě na nás s tím, že by potřebovali zajistit finanční řešení pro rozvoj firmy. A my jim samozřejmě pomohli.


NOVA leasing zkušenosti - FENSTRA PLAST spol. s.r.o.

Pokud podnikáte ve stavebnictví, jistě víte, jaká krize sužovala řadu podnikatelů právě v tomto oboru. Spousta firem krizi neustála, což se ovšem nedá říct o společnosti FENSTRA PLAST. Dopad krize dostal společnost do finanční tísně, jelikož nezůstávaly peníze na provoz. Jiné firmy hromadně propouštěli, pan Ladislav na to však šel jinak. Rozhodl se obrátit na NOVA leasing, čímž svoji situaci úspěšně vyřešil a díky tomu jeho firma funguje dodnes.
Selected by freepik

Líbil se vám náš článek? Podělte se o něj s ostatními