Publikováno: 24.03.2016 14:24
(0 hlasů, průměr: 0.0 z 5)

Je půjčka se zástavou nemovitosti jediným řešením? Není!

Potřebujete půjčit peníze? Nabízí se vám nejedna půjčka se zástavou nemovitosti? A opravdu myslíte, že je tohle jediné řešení? Mýlíte se!
Možná i vy patříte mezi ty, kteří si doposud mysleli, že je půjčka se zástavou nemovitosti jediným vhodným řešením pro získání větší částky, řádově se pohybující ve statisících. To ovšem není pravda. Jsme ve 21. století a naštěstí se nám nabízí i jiné možnosti, díky kterým má podnikatel na výběr.


Představme si situaci následující situaci. Podnikáte a ve vzduchu visí hrozící exekuce, váš účet však aktuálně nedisponuje požadovaným finančním obnosem, vzniká tedy prodleva, úroky narůstají. Prvně se tedy obracíte na banku s žádostí o půjčku, vyžaduje se však ručení nemovitostí. A tady vzniká první překážka. Co dělat, když žádnou nemovitost nevlastníte… a nebo jí proste ručit nechcete?


NOVA leasing poskytne půjčku i bez zástavy nemovitosti

NOVA leasing je vhodnou volbou nejen pro získání požadované finanční částky. V rámci spolupráce získáte podporu i odborné poradenství od opravdových specialistů, kteří problémy, které vás sužují, řeší denně. Získáte tedy ideální finanční řešení na míru přesně podle vašich potřeb. Půjčka se zástavou nemovitosti u nás není jediným východiskem!

Čím vším můžete u NOVA leasing ručit?


NOVA leasing nabízí finanční řešení, v rámci kterého můžete ručit opravdu širokou škálou obchodního majetku. Mohou to být například výrobní stroje, zpracovatelské technologie, stavení technika, firemní automobil, gastro vybavení atd. NOVA leasing se zároveň může pochlubit tím, že jako jediná společnost na trhu neřeší stáří ani konkrétní typ majetku. Což je pro vás také obrovská výhoda, nemusíte se totiž zabývat s tím, zda je váš použitý majetek dostatečně vhodný.


Doufáme, že vám NOVA leasing tímto článkem pomohl a rozšířil obzory!
Pro další zajímavé informace sledujte pravidelně náš blog nebo se podívejte přímo na naše stránky, kde najdete kompletní nabídku služeb pro získání nebankovní půjčky!

Líbil se vám náš článek? Podělte se o něj s ostatními