Publikováno: 07.02.2017 00:00
(12 hlasů, průměr: 5.0 z 5)

Krátkodobé financování pro překlenutí období, kdy stát mešká s vyplacením vaší dotace

Žádali jste o dotaci, která vám byla schválena, ale peníze jsou pořád někde na cestě, což vaše podnikání brzdí? Máme pro vás řešení!

Dotace pro podnikatele jsou skvělou příležitostí, jak získat potřebné finance na rozvoj, inovaci a další firemní potřeby. Jedná se však o dlouhodobější proces, který se v některých případech může táhnout až příliš dlouho.

Samotná žádost a schválení dotace může trvat až několik měsíců. Vyhráno však nemáte ani ve chvíli, kdy je vám dotace schválená. Vyplacení dotace se totiž z nejrůznějších důvodů může zdržet, a vy se tak dostáváte do období, které je potřeba nějak finančně překonat.

NOVA leasing nabízí krátkodobé financování na pokrytí čekacího období

NOVA leasing je tu od toho, aby svým klientům finančně pomáhal ve všech směrech. Proto se zaměřuje i na krátkodobé financování v podobě nebankovní půjčky, které je vhodné právě pro vykrytí výše zmíněného období. Celý princip krátkododobého financování je založen na odkoupení vašeho majetku společností NOVA leasing. Oproti tomuto majetku vám NOVA leasing poskytne požadované finance, avšak odkoupený majetek nijak nevyužívá. Je vám nadále plně k dispozici a společnosti NOVA leasing ho jen postupně splácíte. Po splacení se opět stáváte vlastníkem vy.


Pokud i vy potřebujete překlenout ztížené období, ozvěte se nám!
Třeba telefonicky na číslo 270 001 970.
Nebo pomocí kontaktního formuláře na našich stránkách!

Líbil se vám náš článek? Podělte se o něj s ostatními